EURO 2024 öncesi İtalya’dan Türkiye maçı için sürpriz hamle! Tren bileti yüzde 80 indirimli

Türkiye A Milli Futbol Takımı, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası öncesinde en ciddi sınavını İtalya karşısında verecek. Bologna şehrindeki Renato Dall’Ara Stadı’nda 4 Haziran’da oynanacak karşılaşmada teknik direktör Montella, takımın son durumunu görerek dev turnuva öncesinde eksikleri giderme adına son planlamalarını yapacak.

İtalya Milli Takımı da, bu karşılaşmaya özel bir önem veriyor. EURO2024’te İspanya ve Hırvatistan ile zorlu bir grupta yer alan Gök Mavililer’de, dişli bir rakip olarak gördüğü temsilcimize karşı nasıl bir futbol ortaya konacağı merakla bekleniyor.

İtalya Devlet Demiryolları, Bologna’daki maça ülkenin her yanından taraftar taşımak adına özel bir kampanya başlattı. Demiryollarının hızlı treni olan 300 kilometre hıza ulaşan Frecciarossa, bu karşılaşma için Bologna’ya gidecek taraftarlara yüzde 80’e kadar indirim teklifinde bulundu.

Demiryollarının ‘özel etkinlik’ olarak kodladığı milli maç için kente gidiş-dönüş bileti alacak futbolseverlerin bu orana varan indirimlerden yararlanabileceği ifade edildi. Kampanya, 3-4 Haziran’da Bologna’ya giden, 4-5 Haziran’da Bologna’dan dönen hızlı trenlerde geçerli olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir